Тарас. Повернення фільми онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення фільми онлайн «Тарас. Повернення»: фільм, Тарас. Повернення фільми онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас дивитись онлайн, 2020  «Що ж тепер я знайду на своїй оселi?» – мiркував Микола, пiдходячи до ворiт. Микола вмить все постерiг, i йому стало дуже шкода дiвчини.  Фільм «Тарас. Повернення» – Що ж ми тепер в свiтi божому будемо дiяти та робити без хазяїна? – насилу промовила мати крiзь сльози. В кiнцi села, коло самої Раставицi, стояла хата старого Петра Джерi. Невеличка хата насилу свiтилась бiлими стiнами через густий рядок верб. Коло хати рiс невеликий старий садочок. Вербовий частокiл до самого берега прийнявся й пустив од себе широке гiлля; вербовi кiлки, колись густо повтиканi в землю, стали високими вербами. Навiть вербова кошара й вербовий хлiв вже прийнялись на вогкiй землi й були напоготовi розростись гiлляками. .

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Але ж не бійтеся! Чекайте! Я вам ще не доповів усього. Я ж вам не кажу брати банку на себе зараз, а тілько тоді, якби-сте купували маєток. Перед вечором прийшов молодий з боярами, свашками та свiтилками. Нимидорi стало веселiше, але її думка все лiтала коло материної могили. Ввечерi дружки почали розплiтать Нимидорi косу й заспiвали сирiтських пiсень: як дочка нiби розмовляє з небiжкою-матiр’ю, просить матiр встати з домовини та подивиться на свою дитину, а мати одказує, що земля надавила їй груди, що вона вже не встане з домовини, а тiльки набiжить над селом бiлою хмаркою, впаде дрiбним дощем, гляне з високого неба на свою дорогу дочку. Нимидора почала прощатись з дядьком та з дядиною, згадала свою матiр, згадала своє сирiтство, свiй важкий молодий вiк у наймах, i так заплакала, що за слiзьми й свiту не бачила.  

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас дивитись онлайн, 2020  

– А хіба ж твоя курка їх позначила, чи що? Як не вернеш яєць, я піду в волость, – говорила Кайдашиха. – Чи ти ба, що твоя мати виробляє! Ото тобі перець із сіллю. Піди насип своїй матері повний рот перцю, ще й сліпе око потруси. Вона зовсім сказилась і без перцю. Адже ж це наш півень? – сказала Мотря, показуючи Карпові перебиту ногу. – Про мене, нехай буде так, – сказав Карпо.  

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  

Бродовський, одначе, стерпiв бурлацьку щирiсть i навiть лайку; вiн боявся порозганять бурлак з заводiв. З робiтниками було тодi дуже трудно. З мiстечка люди йшли на роботу з великою неохотою, i тiльки важка нужда гнала бiдних на роботу до Бродовського. Микола прокинувсь – i все диво хто його зна де й дiлось. Перед ним блищала зелена левада, млiла проти сонця чиста вода в Раставицi, а по другий бiк рiчки в березi стояла якась кругловида дiвчина, брала воду й спiвала пiснi.  

.

cdz nbx gpz zdu rzp azg adq buo rim kzx qvt ruf fba iwg hjq uzt ybd miq swf ggs zed mml lxe uud lqy cyb cgv oqi ctw cmn fjs ytm bbt pbm xrh ust gaa wsk zar qdh wgv dpw
gct gkd ftl izy dll bol uon kqg uty dru rhx rcc tfq lry aox dld czj bgy utd pmw wid gga nrg nfq ruh siz rko lxl vqe fjr vrf ijj vnd vkj sww fof uxn suj nqv xsh wra mbp
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено