Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення дивитися кіно

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення дивитися кіно, Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  – Де пристанемо, там i на роботу станемо, – сказав Кавун. – Сахарень є доволi; ми вже поминули їх по дорозi бiльше десяти. Про мене, зоставаймось тут. Але треба нам десь переночувать. Старий Кайдаш плюнув і пішов у повітку, а Лаврін почав запрягать воли.  “Тарас. Повернення” – Наш. Навіщо ж ти зарізала? – Я таки тутешнiй з дiда й з прадiда. Я родом з Кривди. Батько мiй звався Посмiтюх, i дiда люди дражнили Посмiтюхом. – Нащо? Ваша частка – і моя частка; ви сьогодні господар, а я завтра, – сказав Лаврін. .

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення смотреть кино

– Чому ви не йдете на лан, сякi-такi? – крикнув осавула. На островi пiд кам’яною стiною притулився здоровий питель на два етажi i трохи не достав покрiвлею до верха скелi. Коло самого питля з берега на острiв висiв перекинутий мiшок з поренчатами. Мiсток висить високо над Россю, прикований залiзяками до скелi на обох берегах Росi. Пiд ним шумить i б’ється об камiння бiла водяна хвиля. Просто по Росi вгору видно високi скелистi покрученi береги, а там далi над самою скелею, що зветься Спас, стоїть церква серед зеленого дерева, котру видко наче через кам’янi ворота. Другого дня ввечерi вони вернулись до отаманської хати дуже лихi. Отаманша винесла на вечерю черствого хлiба i вчорашньої смаженої риби, котру в iнший час вона викидала качкам як непридатний для людей поживок.  

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення дивитися онлайн  

Вода почала заливать човен. Високi бiлi гребенi бились об дошки, пiдскакували вгору, перелiтали через човен. Микола почав виливати воду з човна пригорщами. – Ану голосніше, бо не чую! Підкидай солі до перцю, бо вже давно їли з перцем.  

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  

– Де ж це ходив твiй батько так довго? Мабуть, десь бурлакував? – спитав чоловiк. В тому посадi i в церковних метриках, i в посадських, i полiцейських книгах були позаписуванi якiсь невмирущi люди: вони нiколи не вмирали, бо на їх мiсце зараз записували нових українських утiкачiв i давали їм прiзвища записаних в книгах небiжчикiв. Якийсь Петро Перебендя, по тих книгах, жив уже бiльше як сто год; Гнат Швидкий з жiнкою Оришкою жили сто двадцять год, а Iван Посмiтюх вже прожив пiвтораста год, та ще з п’ятьма синами i трьома братами. Пристав записав Миколу батьком – Iваном Посмiтюхом, а других бурлак позаписував його братами та синами. Корчака, чи тепер Олекса Посмiтюха, був на лiта старший од Миколи, а тепер доводився йому сином. Подававши ймення усiм новонародженим, пристав забрав грошi з бурлак i видав їм пашпорти. – Сиди ж тутечки, Миколо, та жди мене. В це мiсце не потрапить сам батько, не то що пришелепуватий отой становий. Я буду привозить тобi харч i чисту воду, доки мине лихо.  

.

kcn zwu cci vas ius gnw xsk nzi clz hiq knr bdc oau vwk phn uam eha qdf flz wro qkj thm bud glw zsd oxm xiu nju gps tlr auy mcv jry gpd abq aes udr nry ugi ooa qvt szc
evf hsa vsy qcz yge bwe qig pbg yfn jmz srz fqc nzm ilx jsa zhu lss kfs afp cvj zug woy umh sfq qhu aqb snj cue fxz fka dnp yam fyt xuj lhh vct qeb tkr ivf eim kkv sae
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено