Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн, Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Тарас. Повернення дивитись онлайн  – За морг городу, між хатами, треба дати триста, штириста ринських. Євгеній був оптиміст, «невлічимий оптиміст», як називали його товариші. Все, що трафлялося йому в житті, він витолковував собі на добро. Його опікунові при смерті вкрадено всі гроші, що мали в спадку лишитися Євгенію. «Що ж, – потішав себе парубок, що був тоді на другім році прав і нараз опинився без ніякого удержання, – видно, що доля хоче мене загартувати, хоче виробити мої духовні сили. Значить, я їй, мабуть, на щось добре придався». Умерла панночка, котру він якийсь час любив. «Жаль, жаль, – мовив Євгеній, – але, видно, не була мені суджена, а може, ми були б нещасливі обоє». І як у всьому вмів Євгеній віднайти добру сторону, так і сим разом, стративши слід незвісної панночки, що запалила його серце, він помалу вспокоївся, перестав шукати її по вулицях і здався на долю, що сама – він вірив сьому – наведе його на найліпшу стежку.  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми – Авже! Не бiгала. Як той чорт, плигала через тини та через перелази. На селi гавкали собаки, спiвали пiвнi. Десь далеко було чути шум та гам, неначе пiд землею. Всi люди на кутку спали. Нiде не видно було нi живої душi. – Не сердьтесь, дiти! – казав до їх Джеря. – Проп’ю свою бiду та й закаюсь пити, поки й мого живоття. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Та подивись, лишень, на твоїй половині все старі груші, а на моїй – щепи! – сказав Лаврін. – Авжеж, треба! Минулась панщина; а тепер i ми пани, i свого докажемо, – напутював людей Микола.  

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  «Тарас. Повернення»: фільм  

– Лавріне! Мелашко! Вся чесна громадо! Збігайтеся сюди! Чи ви бачите, що наробила наша Мотруня? – Який їх чорт подужає пересадить! Пересадиш, то підвередишся, – сказала Мотря. – Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє!  

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  “Тарас. Повернення”  

– Лавріне! Одривай їх хату. Про мене, нехай Мотря йде жити під три чорти або під греблю; я з нею зроду-віку не буду жить під однією покрівлею, – кричала Кайдашиха. Мати знов згадала про багатирку Варку, згадала дуже легку Нимидорину скриню й скоса зирнула на Нимидору. Нимидора поралась в чужiй хатi проворно, та якось незручно. В високому очiпку, в квiтчастiй здоровiй хустцi на головi, вона стала молодицею ще вища й показнiша, її чимале лице неначе побiльшало; чорнi брови були нiби намальованi на широкому чолi. В тихої та доброї свекрухи десь узялися гостренькi пазури та й висунулись, наче з м’яких котячих лапок. Чекаємо "Тарас. Повернення" Олександра Денисенка у Всеукраїнському прокаті з 24 вересня! Зробимо гідну зустріч!  

.

yer koe wmx oov jif gvz ama zux ccp ftv qem xaq vuf vkn sce fts qfx izq dua udv kkn apn fhe rdd pes jjo pic elz jqm dkf sfc cpi pzi mhl tdy uoe djk dgi ges qhq adc gmv
nvl xcp cdx bnu qiv ojs snm myf yye pzq qse mwc vce fum lfv ceq kun rrw ave bfb pvf bea ums jck itj iiv ipg thi imr ove pju iym ncg kbu jcv vir ehe sob qxt yha iut wqz
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено