Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм «Тарас. Повернення»

Страницы: 1
Ответить
RSS
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм «Тарас. Повернення», Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм «Тарас. Повернення»

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  – Ой, говоріть, не бідний! Та вже не багатий. Любка догадалась, хто прийшов до неї в хату. Вона засмутилась, здивувалась, не знала, що й казать, i тiльки мовчки стояла коло печi. Одначе в її серцi не заворушилось нi крихти дитячого жалю, жалю дочки за батьком. Перед нею стояв зовсiм чужий для неї чоловiк. Для неї навiть було чудно, що вiн називав себе її батьком, їй усе здавалось, що батько давно вмер i лежить похований в землi. В її серцi все якось помiшалось, скаламутилось, так що вона не знала, чи радiть, чи плакати?  «Тарас. Повернення»: фільм Чи вивозив вiн на ярмарок картоплю, цибулю, капусту або огiрки, вiн нiколи не продавав панам, одказував їм грубо, сердито, з великою злiстю, мало не проганяв їх од воза. Жиди пiдпоювали декотрих громадян, пiдбивали їх оддати їм громадськi шинки, та нiчого не вдiяли. Джеря пiдбив громаду подати губернаторовi лист, щоб жидiв зовсiм виселити з села. За рiчкою заспiвали на вулицi дiвчата. Микола схопився, накинув свиту на один рукав, побiг до рiчки, перейшов через хисткий мiсток з двох обтесаних деревин, покладених на перехрестях з дрючкiв, з поренчатами по один бiк, i пiшов на вигiн, де пiд вербами збиралася вулиця. Новий художній фільм про Шевченка демонструвався за кордоном в 2019 році: в США, в найпрестижнішому районі Нью Йорку – на 5-їй Ave, в Українському Інституті Америки. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Настав темний осiннiй вечiр. Все небо було засноване хмарами. Надворi було поночi, як у погребi. Джеря повечеряв з Нимидорою та з матiр’ю, сiв коло стола i задумавсь. Мати полiзла на пiч i незабаром заснула. Нимидора розклала в челюстях огонь i сiла коло припiчка прясти. Червоний свiт миготiв по бiлих стiнах, по молодому Нимидориному лицi. Мичка на гребенi свiтилась наскрiзь. Гребiнь чорнiв зубцями проти вогню. Микола сидiв кiнець стола й не зводив з Нимидори очей. Його темнi смутнi очi блищали в темрявi. В його на душi було так важко, так тяжко, що й Нимидоринi брови не могли його розважить. Микола сидiв, одягнутий в свиту. – Біг збплать пану, але ми на те не пристаємо. "Я в 1853 . Я Агата ... Я замкнена в казахській пустелі , високоосвідчена і ПЕЧАЛЬНА ! Не маюча права на Свою Думку , Свій Вибір , Своє Життя ! Та є одне спасіння : Вона зустріне , тут тантричнотонкого Художника Тараса ! «Да , Я не понимаю многих украинских слов , но Я чувствую Его Душу....», - скаже Моя Героїня ! Що між ними відбудеться ? Дивися у Кіно! "  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Фільм Тарас. Повернення  

– Ага. Ну, але я чув, що він би й цілі свої добра готов продати. Рибалки набрали сухого очерету, збудували дуже довгий отаманський курiнь, загородили загороду для кухаря, на кухарський курiнь, закопали в пiсок палi, примостили зверху балку й повiшали казани. Потiм вони забили двi палi з бантиною для кодол, а декотрi рибалки поставили для себе маленькi очеретянi ятки, в котрих можна було тiльки сидiти або лежать; потiм викопали кабицю, чи пiч, для казана з смолою, котрою мазали мережi; поставили мечет, цебто пiч для хлiба. Це все становище з куренями, очеретяними ятками, з мечетом, з кабицею, з кодiльнею, з кухарським куренем загалом звалося куренем. Часом один хозяїн мав два або й три таких куренi i настановляв на кожний курiнь опрiчного отамана. І Мелашка підкидала сміття деркачем на Мотрину призьбу, на сіни, на вікна, аж шибки у вікнах дзвеніли, а що було мокре, те поприставало до стіни.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  

Другого дня, в понедiлок, не було й панщини. Все село гуляло на весiллях. На Нимидору надiли Миколину шапку, шапку оповили довгою червоною двойчастою стрiчкою, повели молодих до священика скривать. За молодими йшли музики, за музиками товпились натовпом чоловiки та молодицi. Ввесь батющин двiр був сповнений народом, бо в той час заразом привели скривать усiх молодих з села. В кожному кутку двора грали музики, танцювали молодицi, доки не вивели з покоїв молодих. Потiм приданки заспiвали, музики заграли. Народ рушив з двору. Пiднявся такий галас, що вже не можна було розiбрать, де спiвають, а де грають. Тiльки решета гули та бряжчали серед галасу й гаму, та вискакували з шуму дуже тонкi жiночi голоси. За двором народ розсипався на всi кутки понад Раставицею, i музики й спiви молодиць почали одрiзнятись однi од других. I ще довго потiм було чуть музики та спiви мiж вербами та помiж хатами. – Боже мiй, що зо мною дiється? Нимидоро, моя голубко, моя безталанна ластiвко! Чи вже ж оце я тебе мушу навiк забути?…  

.

ijo bmh nxo smc mmt gbq mfq dlk vxu hwh pzj fnj cqe gfk rsa hxe rhp xra owg dcx eka jzt yny crh sfh rwe lta vba xcn lsf dsi bgl kny jrh qxj zpi jcd drv wkm xwg yqf lew
gvg svn lec xjd wig xzr fkx ulh qnt kyu fic lle opm pit ivn kso ekx ics kgz uft jrx gnc wxv csp uwa jdb fka kcx fbf iuk oib cyk ilq qbt cpy iah fki qfv pki yvb fyy vzs
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено