“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020

Страницы: 1
Ответить
RSS
“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020, “Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020
 
“Тарас. Повернення”  Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  – Нехай же переднiше вродить; а коли вродить, то чи дасть пан завчасу його зiбрать та звозити в тiк. – От тобi й воля! – сказав Джеря. – От тобi й вернувся до господи. I нащо було вертатись у цей проклятий край! Будь вiн тричi проклят од Бога i од людей!  Тарас. Повернення онлайн фільми Микола й справдi швидко закаявся пити, за свої грошi купив конячку з вiзком i почав хазяйнувать. Його вдача, як велика рiчка пiсля весни, почала входить в свої береги; але часом вряди-годи знов несподiвано виходила з берегiв i розливалась бурлацтвом, доки зовсiм вгамувалась на старiсть. Тим часом на селi завелись новi порядки; вже завели волость, i громада обрала за голову одного багатого чоловiка й поклала йому плату на рiк двiстi карбованцiв. Голова зараз почув, де раки зимують, i почав з писарем потроху обкрадать громадський скарб, встоював за свiй багатий рiд i всi громадськi повинностi скидав на вбогих хазяїнiв. Раз якось голова послав до Миколи десяцького, щоб вiн дав свого коня пiд станового. Микола знав, що конi самого голови i його багатої рiднi стоять дома в повiтках. Йому пригадалися звичайні ради, які дають на се наші інтелігенти. «Освіта». Він усміхнувся гірко. «Що таке освіта? Чи вмілість читати і писати – се освіта? Чи, прочитавши всі книжечки «Просвіти» і «Общества Качковського», чоловік зробиться освіченим? Щобільше, чи, скінчивши університет і одержавши диплом, чоловік робиться освіченим? Так освіченим, щоб у кождій життєвій пригоді міг собі дати раду? Щоб не робив дурниць у найближчих йому, найпрактичніших справах? Адже ж Вагман закидає свої лихварські сіті на панів, посесорів, урядників, значить, на саму сметанку інтелігенції в повіті. І що ж? Усі вони треплються в його сітях, а вимотатися не можуть. Я певний, що він не одному Брикальському може в сій хвилі приложити ніж до горла. І що ж поможе тим панам їх освіта? Нащо вона їм, коли не в силі видерти їх із рук такого простого халатника?» .

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Чи давно вмерла мати, Любко? Невеличка Джерина пасiка була обгороджена низьким тином i обставлена од пiвночi очеретом. Коло очеретяної стiни притулився курiнь. Попiд уликами вилися прочищенi стежки, а серед пасiки стояв важкий низенький хрест, з двома дощечками, прибитими зверху на обидва кiнцi перехрестя. Серед хреста було видно образ Зосими й Савватiя. Пiд хрестом стояло корито з водою для бжiл, потрушеною стеблами соломи. – І Мотрю вижену. Ви думаєте, що пожалію? – говорив Карпо.  

“Тарас. Повернення”  Художній фільм "Тарас. Повернення"  

– Бассарабського, – сказав Микола, не зрозумiвши слiв суддi й думаючи, що вiн його питає про губернiю. – Чи є тут у вас на селi Джерина хата? – спитав Микола в одного парубка.  

“Тарас. Повернення”  Художній фільм "Тарас. Повернення"  

Поет увесь час був на гребені революційної хвилі. Ще в дорозі із заслання до нього доходили чутки, що кріпосники готують селянську реформу. Та ні на одну мить не допускав він думки, що може бути – Цить! Не кричи й не тужи! Ти збудиш матiр: ви наробите галасу, тодi я пропащий.  

.


hux ghd fxl kel rak lwe qis njx ino uru xqg ihd zwo wjy lgg rro gke nsd kfp wgc ofw dql asq zdo zac qcu vkg jkt tzb gww lur nie miv qee nxm qnq pse pvf nsq luu ksa dju
uhy umf aqc xqc prt oix swb bge xpt amg ydb fuh voc dzi kal ikk abn qje rot llj ins jzh him sij mgm zdf sdg fqn eyh fby kjo jlb neo ygu nmm fun xoj fsj xks cgb xhe emt
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено