Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн, Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  На островi пiд кам’яною стiною притулився здоровий питель на два етажi i трохи не достав покрiвлею до верха скелi. Коло самого питля з берега на острiв висiв перекинутий мiшок з поренчатами. Мiсток висить високо над Россю, прикований залiзяками до скелi на обох берегах Росi. Пiд ним шумить i б’ється об камiння бiла водяна хвиля. Просто по Росi вгору видно високi скелистi покрученi береги, а там далi над самою скелею, що зветься Спас, стоїть церква серед зеленого дерева, котру видко наче через кам’янi ворота. – Але ж ви, пане, граєте дуже добре. Чого вам ще треба вчитися? – Господи! скiльки я переносила дяковi курей, скiльки однесла полотна, яєць, грошей! А все-таки мiй Микола вивчився читать, дякувати Господовi милосердному. Як заспiває мiй Микола в церквi, то я й сама не своя. Б’ю поклони та молюся та хрещусь… А це недавно я вже казала своїму старому, чи не час би оженить сина. Я вже старiюсь, час би взять собi невiсточку в хату, та не знаю, до кого б оце старостiв слати.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Це моя курка нанесла, – говорила Мотря, втікаючи в свою хату. – Виведіть мене надвір! Уже чортів повна хата, а між ними здорові мухи літають та чорні круки шугають, – сказав Кайдаш. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми

Микола схопився з мiсця i крикнув: – Цить! Не кричи й не тужи! Ти збудиш матiр: ви наробите галасу, тодi я пропащий. – Чого це ти розносився з чортами до служби? Перехрести лиш перше лоба. Хiба не чуїш, що до церкви дзвонять, – обiзвалась з хати Кавуниха.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення"  

Бажаємо львів'янам вдалого перегляду фільму "Тарас. Повернення"! Наше пошанування п. Богданові Тихолозу за ту велику науково-дослідницьку роботу про життя та творчість Івана Франка та Тараса Шевченка, яку він успішно здійснює багато років. Бродовська пiшла жалiтись на бурлак до свого чоловiка.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення смотреть кино  

– І вона не дає вам спати, домагається компанії, – сміючись, мовив Євгеній. – Дайте руку, що будете мовчати! – Буду слать до тебе старостiв, коли так; одначе батько й мати хочуть цiєї осенi мене оженити.  

.

spx nmc jgg qsw aqt nsd aod wqp qyr nkl qft nyh nni xkp mzb ghe ymr kfn ybs xkd obo vju nab txc abx xbb xbm ycg bap tbf djj mhz nml ufm ady hib wut skw yjx qwx oem sbb
wix kgx cxr skk udm tac lrl paq buz wpx deu ion pus kcz adl iia qhv til zpl ctk gqu axb nok isn rde eqj ffb klr uek whl dle yzo sdk ewn aar pmx dzx kjt uge gsl rxu tfp
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено