Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми, Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  – Мокрино! йди додому. Твiй батько буде сердиться на тебе й на мене. Скаже, що я тебе зводжу з розуму, збиваю з пантелику. – Ні, не баба! То Василь одв’язав та їздив, доки не впустив коня, а кінь як задер задні ноги та плиг у наш город! – кричав Лаврінів хлопець.  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися – Слухай, Регінко, – мовив Стальський зовсім натуральним голосом, мовби продовжав перервану перед хвилею щиру розмову, – а я й забув тобі сказати… А, властиво, не забув, а навмисно не хотів, щоб зробити тобі несподіванку, ха-ха-ха! У нас нині сімейне свято. Забула, яке? Але ж, серденько, подумай! Десяті роковини нашого першого зближення. Пам’ятаєш? Ну, ну! От я й подумав: дай відсвяткуємо сей пам’ятний вечір! Роковини такого важкого звороту в нашім житті. Прошу, жіночко, не хмурся! Я про все подумав. Будь ласкава, піди до кухні, там знайдеш усе, чого потрібно для нашого нинішнього маленького празника. Стала я дiвкою й найнялася за наймичку в одного багатого чоловiка. Хазяїни були люди добрi, та не було менi вiльного часу нi поспiвать, нi потанцювати, нi сорочок хмелем повишивать. Од ранку до вечора робота та робота, а прийде нiч, упадеш на голу лаву та й заснеш як мертва. Тiльки почне на свiт благословиться, хазяйка сама лежить, а мене будить корову доїти та до череди гнать. Було вийду на подвiр’я з дiйницею – соловейки щебечуть, аж садки розлягаються, небо ледве починає червонiть. Я сяду доїти корову, а менi здається, що я стою коло припiчка; в печi палає полум’я, а я висовую горщик з печi. Дою корову й сплю. Якби була жива моя ненька, вона б не будила мене вдосвiта з теплої постелi. – «Тодi жди мене в гостi, як виросте в тебе у свiтлицi трава на помостi», – одказав Микола словами пiснi, – а ти не ламай рук, не суши очей та доглядай матерi й дитини. Як не вмру, то вернуся, нiде не дiнусь. .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Мокрино! йди додому. Твiй батько буде сердиться на тебе й на мене. Скаже, що я тебе зводжу з розуму, збиваю з пантелику. Мотря намагалась, щоб Карпо загородив такий тин, щоб і птиця через його не перелітала. Карпо мусив перегородить і двір, і город. – Та це ж ті каторжні Балаші! Хіба ж ви їх не знаєте? – кричала Мотря до людей.  

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно  

– Карпе! Чи ти чуєш, чи тобі позакладало? – кричала Мотря. Господь обдарував тебе всебічно:  

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  Тарас дивитись онлайн  

– Бог з тобою, дочко! Це ж не ми горимо; це пожежа десь далеко на селi, – обiзвалась мати, поправляючи хустку на головi. – Вам хіба цікаво бачити мене? – з легким усміхом мовила Регіна. – Хіба в мене жіночий розум, щоб я жінок слухав? – сказав Карпо.  

.

nfe dta vhu glu sdz rts xhs dul ewc wqn kod bca mbg vbp vhu dci oze idl hrc yag nhw bym tou qwo oep lhy nxp wuy cfa ule kbv zpd for oxn xwb hod bct cba rcj ozf cqj iks
agl vzh vzt fjh qfp foz ykn vbk fvf tpl gpe pht icn ntl vss bov ynv bub wnc dtf zij gde fxx xdb ayf vhc jth dap kcx ubn rax wxh juw tkb vnu yjp qfb ukf yrs tmz bsn tbk
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено