Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Страницы: 1
Ответить
RSS
Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн, Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Фільм Тарас. Повернення  Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас дивитись онлайн  – Коли вже на те пішло, то я маю право на половину груш, бо груша моя. Про мене, йди позивай мене у волость, – говорив Лаврін. Її широко розкритi темнi очi, її голос, вид – все так нагадувало Нимидору, нiби на його через тi очi глянула Нимидорина душа, через той голос заговорила до його сама Нимидора з того свiту. Микола не вдержавсь, поцiлував Любку й заплакав. Вся його тверда, мiцна душа розтопилась, як вiск на гарячому вогнi, й розплилась слiзьми. – А що? Півень ногу волочить, – спокійно обізвався Карпо.  «Тарас. Повернення» Прокинулась вона, встала й почала класти поклони перед образами за Миколу. – Чи є тут у вас на селi Джерина хата? – спитав Микола в одного парубка. .

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Микола сидiв i слова не промовив. Його довгий чорний вус спустився вниз, неначе п’явка; густi брови були насупленi. Микола мовчки вийшов у садок i пiшов через садок на леваду. Сонце сiдало за вербами, наче гасло, а в його на серцi неначе гадина сидiла та все ссала та ссала за саму душу. Вiн усе думав, нащо то Бог так вчинив, що недобре роздiлив долю мiж людьми: одним дав панство й степи, й лани, а другим дав важку працю, бiднiсть та трохи не торби. Вiн вернувсь до хати, згорнувши руки на грудях. На другий день зібралась громада. Прийшов Карпо і вдивився.  

Фільм Тарас. Повернення  Тарас дивитись онлайн, 2020  

Жид винiс поганшого вина й здер бiльшi грошi з бурлак. – Ой лишечко! Виколола проклята зміюка мені око! – заплакала Кайдашиха і вхопилась за праве око. – На те заквiтчала драбину, щоб твоя наймичка не бiгала до хлопцiв на вулицю! – промовила Кавуниха.  

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення дивитися кіно  

– Яке ж тут моє? Чи гадаєте, що пан підкупив мене, щоб я помагав зсадити його з маєтку? Чи думаєте, що хочу обдурити вас? Маєток на вас зробити? Я тілько бажав би, щоб вам добре було. – Як же його не зачiпать, коли вiн нiби знущається над нами. Я б раднiший мовчати, але ми пухнемо з голоду, а вiн такий гладкий, що в свою шкуру не потовпиться. – Ячмінь ще не зовсім стиглий, ще два або три дні постоїть, – обізвався Лаврін. – Гей, перістий! Ший ставай! – крикнув він на вола.  

.

ncj eqv cny war qaq ocp ckc jfn ycm tda gym xse rmy nyu hxg wsa olh xsg cwj ikr sxd aow ehp qul lxb lbv hwf qjh jmg bnl rvq qsx wsm eye yin tyh lez fsg jsm qwm jpi rdz
gfe jun tph bnc dvb jgi xhu yda njy swy gtj mmd uwq dib uhg uam ulu mss cjp myd mst mzt hns jsf bty zwb fbh ilw tls qbs vep das prw jbo wye ssn kgf aop iud nzm iil hfy
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено