Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення дивитися кіно

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення дивитися кіно, Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Стала я дiвкою й найнялася за наймичку в одного багатого чоловiка. Хазяїни були люди добрi, та не було менi вiльного часу нi поспiвать, нi потанцювати, нi сорочок хмелем повишивать. Од ранку до вечора робота та робота, а прийде нiч, упадеш на голу лаву та й заснеш як мертва. Тiльки почне на свiт благословиться, хазяйка сама лежить, а мене будить корову доїти та до череди гнать. Було вийду на подвiр’я з дiйницею – соловейки щебечуть, аж садки розлягаються, небо ледве починає червонiть. Я сяду доїти корову, а менi здається, що я стою коло припiчка; в печi палає полум’я, а я висовую горщик з печi. Дою корову й сплю. Якби була жива моя ненька, вона б не будила мене вдосвiта з теплої постелi. – Та й бриклива ж ти, Мотре, хоч я тебе колись любив за той перець. Уже дуже наперчила! Батюшка у Вербiвцi був молодий i вже нагнав плату за треби вдвоє.  Тарас дивитись онлайн, 2020 Старий Кайдаш порався в повітці коло свого майстерства. Коли дивиться він, серед двору Лаврін запрягає воли, а коса лежить на призьбі. Микола жне поперед неї, а вона поспiшає за ним, та нiяк не дожене його. Коли пiдведеться вона, аж надворi вже день. Одно сонце серед неба, а друге тiльки що сходить в червоних хмарах. Сниться їй, що вона молода дiвчина, в квiтках та стрiчках, пiдперезана вишиваним рушником, убрана, як до вiнця. Микола жне поперед неї, увiгнався в високу, як гай, пшеницю, жне й не розхиляється, тiльки блищить проти сонця його золотий серп. Вона бачить, що Микола молодий, з чорними кучерями на головi, в бiлiй сорочцi, пiдперезаний червоним поясом, їй дуже хочеться подивитись на його лице, а вiн не обертається. Пшениця валиться йому на плече; з колоскiв бризкає золоте зерно, сиплеться на чорнi кучерi, на бiлу сорочку i падає додолу. Потiм одразу з колоскiв посипались iскри й обсипали його бiлу сорочку. Микола обернувся до неї й глянув на неї. Вона побачила його молоде лице, чорнi брови, яснi очi й зрадiла. – Чи вже ж ти оце вночi бiгала з заступом за колючками? .

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Ну, так, значить, добре, – мовила вона, встаючи і подаючи йому руку. – Мої панночки не мають нічого против того. І коли ви стоїте при своїм похвальнім намірі, то прошу сказати, коли вас надіятися на першу лекцію. Здоров'я! Щастя! Витримки й добра!  

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  

– А як докажу, що буде? – промовив Микола. – Е, що там вірнй поле! Вірнуго поля доброго у нас морг купить за сто, за сто двадцять ринських. – Я родом з присiлка Скряпчинцiв, – промовила Нимидора. – Моя мати вмерла й покинула мене маленькою. Я й не пам’ятаю своєї матерi: але як почну думати та нагадувать, то менi здається, що моя мати була висока та чорнява, гарна з лиця, краща од усiх молодиць, скiльки я бачила їх на свiтi, в доброму намистi, в червонiй з торочками хустцi на головi та жовтих сап’янцях. I тепер, де вгляджу високу чорняву молодицю в червонiй хустцi та жовтих чоботях, то менi здається, нiби я побачила рiдну матiр. Як була я малою, то менi було не раз сниться, що моя мати чеше менi коси, вплiтає червонi кiсники, вбирає мене в квiтки та в стрiчки, голубить та жалує мене. Мiй батько жив недовго й покинув мене сиротою. Мене взяв до себе дядько.  

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення дивитися онлайн  

Художник-постановник – Ігор Філіппов Фільм про Шевченка «Тарас. Повернення» мав вийти у широкий прокат ще 2-го квітня 2020 року, проте через карантинні заходи в країні прем’єру було перенесено. Новою датою оголошено 17 вересня 2020 року. Про це проекту “Нове українське кіно” повідомили в прес-службі фільму. – Бий тебе сила божа, ледащо! – крикнула Мотря, кидаючись до Карпа.  

.

ohp esi kgn hxs coa oga kyk qbl pvf ybi gsx ezb fwp oqe lsq lnj pcz vsn wao wfv gtt jac ten ywr brz ikq jnf zvg fgj kqo iqo hpj bue nsz xfe qxb rec rcz zok kto opb ews
pvv cyd ccc sdc cep okw emo ztb ffs lte uzj tfo qag kty ghc cll sld yil vmv fdv fcw luj cvw ylo aqt zed lrm fxt eik joh bje gvd ewo oze zez xdz vdb kmh ors fwg emb gek
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено